Konteyner Şantiye Yapıları

Konteyner Şantiye Yapıları

Karmod modüler yaşam konteynerleri kalitesiyle şantiye yapılarının tercih edilen markasıdır. Yaşam konteynerlerimiz Avrupa’dan Asya’ya, Amerika’dan Afrika’ya, Avusturalya’ya kadar dünyanın bir çok ülkesinde kullanılmaktadır.

Modern fabrika tesislerimizde yüksek üretim sistemiyle üretilen konteynerlerimiz standart üretimin yanı sıra demonte sandwich panel üretim yapılarak dünyanın her bölgesine kolay nakliye ve kurulum imkanıyla sevk edilmektedir. Standart şantişe, ofis, wc – duş konteynerinde 40’a yakın planda üretimimiz bulunmaktadır. Birleşimli şantiye konteyneri modellerimizde tek katlı, iki katlı veya 3 katlı olarak çok sayıda plan ve ebatta üretim yapılmaktadır. Birleşimli konteynerlerimiz demonte sandvich panel yapısıyla üretimden montaja kısa sürede teslimat imkanına sahiptir. Demonte yapısıyla sökülüp başka mekanlara da kurulum imkanı sunar. Özellikle yol şantiyeleri gibi hareketli şantiye yapıları için demonte konteyner çizümleri ideal özelliktedir.

1986 yılından bugüne sektördeki üretim tecrübemizle yüksek teknoloji ile ürettiğimiz konteyner yapılarımızda fonksiyonel kullanıma sahip rahat mekanlar hedeflenmiştir. Montajı kolay ve seri, kolay nakliye imkanı ve özel iç tasarımlarıyla Karmod konteyner farklı sektörlerin ortak ihtiyaçlarına güvenli, ekonomik çözümler sunuyor.

Konteyner şantiye yapılarımız; ofis ve yönetim binası, yatakhane, yemekhane, dinlenme salonu, wc – duş ünitesi, soyunma odası, toplantı salonu, depolama ünitesi gibi çok sayıda işlevsel kullanıma özel plan ve özellikte üretilmektedir.