PREFABRİK YÖNETİM BİNALARI

PREFABRİK YÖNETİM BİNALARI

Karmod’un üretimi prefabrik yönetim binalarında estetik, yüksek kalite ve fonksiyonel konforlu kullanım hedeflenmektedir. Uzman teknik ofisimizce ergonomik tasarım ve modern mimari tarzda planlanan prefabrik yönetim binaları modern tesislerde kaynaksız vidalı sistem kullanılarak üretim yapılmaktadır. Duvar panellerinden çatı makaslarına her detay özenle planlanarak üretilmektedir.

Karmod prefabrik yönetim binalarında kullanım amacına göre özel tasarımlarda yapılmaktadır. Mesela gerçekleştirdiğimiz belediye binalarında halkın rahat hizmet alabileceği kapalı mekanları fonksiyonel kullanımda planlarken, aynı zamanda içeride çalışan personel için ergonomik ve rahat ortamlar oluşturulmuştur.

Uzun ömürlü kullanım satandartlarında üretilen Karmod prefabrik yönetim binalarında pencereden kapılara elektrik armatürlerinden su tesisat sistemine kalite belgeli ürünler tercih edilmektedir.

Uluslar arası kalite standartları ile üretim yapılan Karmod prefabrik yönetim binaları arasında; belediye binaları, hizmet binaları, bölge yönetim ve müdürlük binaları, spor klübü yönetim binaları, zabıta ve polis noktası yönetim binası, askeri yönetim binası vb. yapılar yer almaktadır.