Kurumsal

Kurumsal

Prefabrik yapı sektöründe 1986 yılından bugüne üretici firma birikiminin sunduğu avantajları teknolojik yatırımlarla destekleyen Karmod sektörde öncü firmadır. Sektörde 150’ye yakın personelle hizmet veren Karmod’un prefabrik yapıları, konteynerleri ve kabinleri bugün dünyanın 70’e yakın ülkesinde güvenle kullanılmaktadır.

Üretimlerini İstanbul Tuzla Orhanlı’da bulunan 13.000 metrekare modern üretim tesislerinde gerçekleştiren Karmod’un üretimleri arasında prefabrik yapılar (prefabrik şantiye yapıları, prefabrik ofis ve yönetim binaları, prefabrik evler ve konutlar, prefabrik hastane ve okullar, prefabrik sosyal tesis binaları, prefabrik askeri tesis yapıları vb.), konteyner ve polyester kabin üretimi yer almaktadır.

Üretimde yüksek teknoloji kullanımı ile tam otomosyon üretim sistemini hedefleyen Karmod bu alanda yaptığı yatırımlarla bu hedefini büyük ölçüde gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Karmod, prefabrik yapılarda otomatik makinalarda bant sistemiyle kaynaksız vidalı sistemle üretim gerçekleştirmektedir. Otomasyon üretim modeliyle teknik ofisten gelen onaylı proje hatasız ve eksiksiz olarak üretim gerçekleştirilerek vidalı sistemle uzman ekiplerimizce kurulum alanında yüksek güvenli olarak montajı gerçekleştirilmektedir.

Uluslararası standartlarda üretim sistemi, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensiplerinin ve etik değerlerin ısrarlı bir uygulayıcısı olan Karmod, gücünü geçmişten alan birikimi, uzman kadrosu ve müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla modern, estetik ve uzun ömürlü prefabrik yapılar üretmeye ilk günkü heyecanla devam etmektedir.