Prefabrik Yatakhane Yapıları

Prefabrik Yatakhane Yapıları

İşçi şantiyelerinde zor iklim şartalarında çalışan işçilerin istirahatlerini rahat bir mekanda yapmaları sağlıklı ve verimli çalışma için önem taşımaktadır. Karmod prefabrik yatakhane kompleksi projelerinde zinde dinlenme mekanlarının oluşturulması hedeflenmektedir.

Mimar ve mühendis kontrolünde uzman teknik ofiste projelendirilen yatakhaneler modern fabrikamızda kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak üretilip uzman ekiplerimizce yerinde kısa sürede kurulum yapılmaktadır. Karmod olarak yüksek kalitemizde gerek yurt içi gerekse yurt dışında çok sayıda yatakhane projesini gerçekleştirdik.

Prefabrik yatakhane yapıları, uluslararası inşaat şantiyelerinde, hava alanı şantiyelerinde, metro – tünel – yol yapım şantiyelerinde, her türlü işçi şantiyelerinde, belediye yemekhane yapılarında, spor ve turizim tesis yapılarında, askeri yerleşkelerde, üniversite kampüslerinde vb. alanlarda tercih edilmektedir.

Yüksek kalitede otomosyon sistemiyle kısa sürede üretilip kurulum yapılan prefabrik yatakhane yapılarımızdan siz de memnun kalacaksınız.