Prefabrik Şantiye Yapıları

Prefabrik Şantiye Yapıları

Karmod prefabrik şantiye binaları; modern tesislerinde otomosyon teknolojisiyle kaynaksız vidalı sistem kullanılarak üretilmektedir.

Prefabrik yapılarda uzman mimar ve mühendislerce desteklenen Karmod teknik ofisinde hazır şahtiye projeleriniz prefabrik yapı teknolojisine uyarlanarak üretmi yapılmaktadır. Dilerseniz şantiyede çalışacak personel sayısı ve kullanılacak çalışma odası, yönetim odası, yatakhane, yemekhane, wc – duş ihtiyacına göre çok sayıda hazır prefabrik şantiye proje ve planımızdan size uygun olanı seçebilirsiniz. Teknik ofisimizce hazırlanan prefabrik şantiye planlarının tamamı mimar ve mühendisler kontrolünde fonksiyonel ve ergonomik kullanıma uygun olarak projelendirilmektedir.

Karmod prefabrik şantiye yapılarında kullanılan kapıdan pencereye, elektrik tesisatından su tesisatına, aydınlatma armatürlerinde wc taşı ve banyo lavobolarına kadar her ürün  kalite belgelidir. Güçlü finans yapısıyla Karmod kendi öz sermayesiyle toplu olarak ekonomik gerçekleştirdiği satınalma avantajlarını müşterilerine direk yansıtmaktadır.

Karmod prefabrik binalar dört mevsim iklim koşullarına uygun özelliklerde ve yüksek kalitede üretilmektedir. Karmod şantiye yapıları demonte sistem üretim yapıldığından nakliyesi çok kolaydır. Yüksek teknolojiyle hızlı ve seri olarak üretilen perfabrik şantiye yapıları uzman montaj ekiplerimizce yerinde tam zamanında kurulum yapılmaktadır.

Karmod’un prefabrik şantiye ve yönetim binaları arasında Prefabrik Şantiye Yapıları, İnşaat Şantiye Binaları, Ofis Binaları, Prefabrik Okul Binası, Hastane Yerleşkesi, Prefabrik Spor Tesisleri, Prefabrik Öğrenci Yurtları, Prefabrik Üniversite Kampüs Binaları, Belediye Binaları, Sağlık Binası, Yemekhane, Yatakhane, Askeri Kamplar, kalıcı ve gecici veya taşınabilir yapılar vb. yapı modelleri yer almaktadır.

Projenize iyi bir başlangıç için Karmod en iyi tercihiniz olacaktır.