Prefabrik Şantiyeler

Post

Karmod prefabrik şantiye binaları; modern tasarımla modüler panel sistemde üretilmekte olup, kolayca nakledilebilir özelliktedir. Karmod prefabrik binalar her türlü iklim koşullarına uygun özelliklerde üretilmektedir.

Karmod prefabrikin yaygın montaj ekibi Türkiye’nin her noktasına çok kısa sürede çok amaçlı kullanıma uygun olan Karmod prefabrik binaların kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Karmod prefabrikte tecrübeli mimarlarca tasarlanan projeler inşaat mühendisleri kontrolünde kaynaklı ve kaynaksız teknolojiyle üretilebilmekte olup ekonomik olmasının yanı sıra yüksek kaliteli ürün seçeneği sunulmaktadır.

Prefabrik demek uzmanlık demek. Uzman ekiplerimizle anahtar teslim şantiye binaları kuruyoruz.

Prefabrik Modüler Ofis Şantiye Binaları taleplerinize göre; yüksek kaliteli, dayanıklı ofis ve hizmet binaları üretiyoruz. Hem ekonomik hem de kısa üretim ve montaj yapım süresiyle yüksek standartlarda donatılmış modüler prefabrike yapı çözümleri sunuyoruz.

Prefabrik Modüler Ofis Şantiye Binaları taleplerinize göre; yüksek kaliteli, dayanıklı ofis ve hizmet binaları üretiyoruz. Hem ekonomik hem de kısa üretim ve montaj yapım süresiyle yüksek standartlarda donatılmış modüler prefabrike yapı çözümleri sunuyoruz.

Prefabrik Şantiye binaların üreticisi ve uzmanı olan karmod yüksek teknolojyle yöntemleri kullanarak projelerinizi konusunda uzman mimarlarımızın tasarımıyla kaliteden ödün vermeden üretim yaptığımız Prefabrik yapılar, İnşaat Şantiye Binaları, Ofis Binaları, Prefabrik Okul Binası, Hastane, Sağlık Binası, Yemekhane, Yatakhane, Askeri kamplar, Kalıcı ve gecici veya taşınabilir yapılar üretiyoruz.