Prefabrik ofis

Post

Karmod prefabrik ofis binaları; her sektöre özel projelendirilip ofis personelinin rahat edeceği ergonomik şartlarda üretilmektedir. Karmod prefabrik ofislerde verimliliği artırıcı tasarımlarla müşteri memnuniyetini ön planda tutan projelere imza atmaktadır. Karmod prefabrik ofis projelerinde kurulum ısıtma ve soğutma sistemine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Elektrik tesisatı, su tesisatı, özel bilgi işlem kablo kanallarında güveliği ön planda tutan bir üretim sistemi uygulanmaktadır. Karmod, prefabrik ofisleriyle ergonomik rahat ortamları, estetik görünümleri ve kolay kurulumlarıyla ideal bir ofis ortamı sunuyor.

Çok amaçlı modüler ofis ve yaşam konteyner üniteleri her türlü ihtiyacınız için üretilmektedir. Kolay monte edilebilir, her yere rahatlıkla taşınabilir ve iç kullanım alanları özel istekler doğrultusunda düzenlenebilir. Pratik, işlevsel ve çok amaçlı prefabrik ofis binaları deprem sonrası yaşam ünitesi, soyunma odası, duş, tuvalet, (Wc duş ) mini depo olarak kullanımınıza hazırdır. Yeni kurulacak işlerinizde veya mevcut işinizin genişletilmesinde sizi yüksek bedellerdeki proje hazırlanması ücretinden kurtarıyor.

Prefabrik konusundaki ihtiyaçlarınıza uygun planları ücretsiz hazırlıyoruz.

Prefabrik yapı olarak nitelendirilen prefabrik ofis, prefabrik şantiye binası, prefabrik yatakhane, prefabrik yemekhane gibi daha çok şantiyelerde kullanılan binaları eksiksiz olarak müşterilerinin kullanımına sunuyoruz. Yine şantiyelerde tercih edilen konteyner sistemlerinden oluşan binaların üretimini de gerçekleştirmektedir. Konteynerler ise daha çok ofis konteyneri olmak üzere yatakhane, yemekhane ve WC-duş amaçlı olarak kullanılmaktadır.